Deelnemers uit de Gemeente Woerden in 2017

Per abuis zijn niet alle inwoners uit de Gemeente Woerden in het jaarlijkse katern in de Woerdense Courant gekomen. De onderstaande lijst is wel compleet. Onze excuses voor de onrust die hier wellicht door is ontstaan.

Achtste afstand

A-101 kristel bosch
A-102 Marloes Stoof
A-103 Annemieke Segers
A-104 Melissa Uil
A-105 inge wateler
A-106 Marjon Schippers
A-108 Maartje Kuijsten
A-110 Louise de Vos
A-113 Mandy Verbakel
A-114 Joanne Middelkoop
A-115 Jessica Hulsenboom
A-116 Marjolein Biermans
A-118 Kim Eberwijn
A-119 Hendrika van Vliet
A-122 Ilse van den Wijngaard
A-123 Jacqueline Beumers
A-125 Marieke Mast
A-126 Wanda Hoogendoorn-Gort
A-128 Eline De Bondt
A-129 Kim Hoenselaar
A-131 Lotte Ruyten
A-132 Kim Walravens
A-134 Diane Oskam
A-135 Siepke van den Burg
A-137 Esther Versteeg
A-139 Helene Krijger
A-140 Wendy Planken
A-142 Esther Vergeer
A-143 Evi van Ekris
A-145 Annelies Langhof
A-147 Nienke Booms
A-149 Claudia van der Laan
A-150 Nancy van Schaik
A-151 Ilja Moons
A-152 carola pessel
A-153 Hedwig Pijnenburg
A-155 Hilde Swets
A-156 Joke Snijder
A-158 Fran Ruijssenaars-van der Laan
A-160 Jeannette Schrijen
A-162 Birgitte Beelen
A-163 Marjan Remmits
A-165 Gerda Keppel
A-167 Diane Bombeld
A-172 jamie visser
A-173 Nienke Schaap
A-174 Helen Boschker
A-175 Pascale Blok
A-176 Julia Boschker
A-177 Heleen Rooijakkers
A-179 Sanne de Ruiter
A-180 Tim Vernet
A-181 Lennaert Branger
A-183 SJAAK HAASNOOT
A-184 Tobias Kortink
A-186 Patrick Okkerse
A-188 Niek Wouda
A-189 Roelof Kuper
A-190 Lars Hamming
A-191 Peter Koops
A-193 Frank Smit
A-194 jaap den ouden
A-195 boy Sluijs
A-196 Vincent Kooijman
A-197 Sten Uijtewaal
A-199 Pieter Vermeulen
A-201 Roeland van den Bosch
A-204 Tim Valentijn
A-205 Lennart Kleinjans
A-206 Lukas van der Zijden
A-208 Maurits Peeters
A-213 Remco Veldwijk
A-214 Arian Kastelein
A-219 Koen Janmaat
A-220 Brecht van der Laan
A-221 Sander Palm
A-222 Frits Klene
A-224 Michael Koopman
A-225 Mark van der Horst
A-226 Joran Vergeer
A-227 Niels Kamerbeek
A-228 Joost Bulk
A-230 Tomas den Houting
A-231 Vincent Schwegler
A-232 John Brandsen
A-234 Marcel van Mouwerik
A-237 Sander van Ginkel
A-241 Nevil Jager
A-242 Oene Jeljer Dijkstra
A-243 alex Hilgeman
A-244 Jelmer Vierstra
A-248 Patrick Erkelens
A-249 Henry Booms
A-250 Pascal Pfaff
A-251 olivier schwaanhuyser
A-252 Francis Nijman
A-253 Ruud van der Meer
A-258 Pieter van Breugel
A-259 Sebastian Nijman
A-261 Patrick Blijleven
A-263 Michel Dijkhof
A-264 Bart Lodder
A-267 Maurice Pordon
A-268 Frank Rooijakkers
A-269 Marco Teulings
A-271 Martijn Koelink
A-272 Hendrik Jan Hoogendoorn
A-274 David Raaphorst
A-275 Theo Bosma
A-276 Ronald Rombouts
A-279 Frans Hellings
A-281 Peter van Miltenburg
A-282 Teus van Zelderen
A-284 Jan van Duuren
A-286 Bart de Kruiff
A-287 Kees van Oostwaard
A-288 ton Kromwijk
A-290 Wouter Verboon
A-293 Arie Segers
A-297 coen kuijpers
A-298 Harm Jongedijk
A-301 Ronold Velner
A-303 Peter van den Berg
A-304 Jan Weerelts
A-306 gerard blok
A-307 Imre Jansen
A-309 Tim Visser
A-310 Simon den Braber
A-312 Harmen Schaafsma
A-313 Jasper Schaafsma
A-314 Stan Licher
A-315 Christiaan Visser
A-316 Stan Snijder
A-318 Jorèn Kroon

Kwart afstand

K-104 Lilian van Stratum
K-107 Marloes Voorhout
K-110 Sigrid de Jong
K-115 Linda Vos
K-116 Aafke Smeets
K-117 Liane Verheul
K-120 Bianca Schuddebeurs
K-123 Rita Zwiers
K-125 Hilda Brak
K-127 Susanna Sprong
K-128 Liesbeth van Wijk
K-132 Geert Van der Horst
K-136 Nick Rekers
K-137 Bas Slagter
K-138 Stefan van Vliet
K-140 Jeroen Steenbergen
K-141 Harmen de Bruin
K-143 Wouter De Vaal
K-145 Christiaan Uythoven
K-146 Michael Meijer
K-148 Patrick Wanningen
K-156 Martin Oostveen
K-157 Sebastiaan van Nimwegen
K-158 Flip Eberwijn
K-162 Bart van Sambeek
K-164 Rene Otto
K-166 Jason Loosemore
K-170 Dennis Teulings
K-171 Joris Regtien
K-175 erik den hertog
K-177 Hayo Theijken
K-179 Mark Schuiveling
K-180 Bart Bremmer
K-181 Rob Scholte
K-186 Tomas Planken
K-193 patrick verdoold
K-195 Herman Stelling
K-197 Dirk van de Poll
K-198 Jeroen Vriend
K-200 mike appeldoorn
K-201 Tobias Dansen
K-205 Pim van der Meer
K-206 Marcel Schaap
K-207 Harald Buitenweg
K-208 Paul Van Veenendaal
K-209 Leendert van Dommelen
K-210 Rob van Eijk
K-211 Chris Snelleman
K-212 Wilhelmus Stelling
K-213 Johan Poppe
K-216 Martijn Kemp
K-217 Hessel-Aart Van Essen
K-219 Sybo de Geus
K-223 Eric Versteegt
K-227 Boris Kock
K-231 Martijn van Jaarsveld
K-232 Emil Keler
K-234 Joop Hessels
K-235 Hein van Hooft
K-238 Marcel Carlier
K-239 John Blok
K-241 Johan Remmits
K-242 Erik van Wijk
K-243 Sjors van Egmond
K-247 Erik visser
K-249 Arjen van Iren
K-250 Robert de Graaf
K-251 Philip van der Klaauw
K-252 arjen eijlers
K-253 jan louwers
K-254 Dik Stam
K-256 Cas van Zweeden
K-257 Cees de Heer
K-263 Dirk van der Wolf
K-264 Steven van Ekris
K-266 Leo Verhoeven
K-267 Henk Fidder
K-269 Timon Veerman
K-270 Bart verdoold

Trio’s

T-103Van StraatenDennis van StraatenDick van StraatenWinston van Straaten
T-104Swim, bike , run Forest ruuuuunPeter van KouwenAnne van der LingenMarjo van Van Zeldert
T-106The king’sLisanne de KoningPatrick DiependaalA.de de Koning
T-107Stichting Semmy team 1 Remko, Miranda & Anne gewoon voor Semmy en voor een PR!Remko van der WielMiranda van BommelAnne Boumans
T-108Mountaineer Triathlon TeamTies KosterOlaf RemmerswaalWessel Wouters
T-109Plan BYvonne HoebersMarco KroesDennis van Gulik
T-110#Omdat het WEER kan 🙂Vivienne TyboutAlbert VeluwenkampJeroen van Wegen
T-111Stormeer teamHarrie van LieropRené BiermansJohan Hoogendoorn
T-112StorminderMarlies de JongLuc SpaasBjorn van den Berg
T-113HU plMieke SmitsJohanna LouterSaertje Verkoeijen
T-114The Defendersingrid schwierMarijn ZaalMatthijs van Gaalen
T-115mhpnieuwkoopLinda RuiterMartijn SchoutenAnnemieke Derogee
T-116TurfBosEdward BosRamon BosGerard Veelenturf
T-118El GreccoJurgen WesselingMaarten CieremansPeter Vogelzang
T-119TREE OF A KINDRawéna plomph p visserBob Zinnekeveld
T-120De VossenWilma Wieland-RenesDiëz WielandJohn Blauw
T-121TTV Woerden 1Rick Strengpieter HaakmaRob Veelenturf
T-122MiLeMaMichiel KasteleinM SchenkLeon Schenk
T-123We gaan er weer voor 1Erik Van EekelenHenk GottenbosSandra Gottenbos
T-125Team ViJoPaVincent JanssenJoost de VosPaul Hendriks
T-126Gutte gutGreetje Van EijkNiek KwakkernaatSylvia Burger
T-129StaatsliedenMarc VerhagenAnouk WeereltsIrene Bruggeling-Sikking
T-131Team Zonder NaamIngrid MulderA. van BreukelenDennis Slinger
T-132De DakhazenNannette JellumaWijnand SimonsSophie Breunesse
T-135TrivitaalLucy VismansPeter MouthaanJan Knijff
T-136De Supernova’sMaarten van VlietMarco van WageningenPeter van Capel
T-137Gedeelde smarthijko van der van der lindenTon PeekPatrick Middelweerd
T-138Team JASSteven DijkermanAlwin HaverkateMonique Keler
T-139Team BaHaMaBart NederendHans BurgelMarc Nederend
T-140Double T + BBas VoorendTom StrengThijs Duurkoop
T-141Meiden van WoerdenTanja KriegerChrista de KoningLiz van van Velzen
T-142CdGteW Menno van Gijssel 
T-143de M&M’sMJM van der van der TolMariëtte KooijmanMarcel Kooijman
T-144Golden OldiesNiels Van BeurdenPatrick De JongeMichiel Van Vliet
T-145Team ImpulsBoukje van der LecqJoost van der LecqMartin van Dam
T-146Der blauwe reiterAlexander VerweijMarc BerkenboschKevin Hofmann
T-147De helden van weleerDirk-Jan SmitsRon ConsemulderFrank Elbers
T-148Meindertsma Duo en ERThijsjan MeindertsmaErwin VergeerBoudewijn Meindertsma
T-149BergelmirHerman HelloBoudewijn MeindertsmaHarald van Doorn
T-151Haricots VertsBoudewijn MeindertsmaHenk Jan WammesThomas Woerdenbach
T-152Kimama 2017Maarten van GesselMatthijs HuijmansKim de Lange
T-155Nieuwkomers 9e jaargangWendy van MunsterEric van der HoekBart Briedé
T-156JCI Het Groene HartDennis de KoningJan van Vulpen#N/B
T-157DoodlesVeerle Van MunsterCeesjan van MunsterGerben Schalk
T-158zwembad de KoetAranka SchoutenDion VergeerRonald Schalkwijk
T-159Woerden 9Linda Van den BerghEgbert Van den BerghJacko de Kort
T-160Debbie en de broertjes RomboutAndré RomboutArjan PotPeter Rombout
T-161Triwo-manCarolien JongensSaskia mensenjanette kooijman
T-164Team B.E.R.G.Edwin Van den BergEdwin van den BergSilvia van den Berg
T-165Sportlust 7Nik Mandemakers Fayko van Heerwaarden
T-166Captein Seg us AaSerge SegboerHans van der AaNico Kaptein
T-167Team G-forceStijn AvezaatPieter OostveenAndre Heeren
T-168ZoefThijs van den EndWillem GraaflandSander Eberwijn
T-169Het Zegveld TrioCora VoorendGerard MullerBennie Muller
T-170Breuren TijgersJuliet van OoijenMaureen ZwartNicole van Arnhem
T-171Ram bam PELtrioJolanda ZwetslootJur MinneeRick de Jeu
T-172Road to NowhereAns MassopSigrid de VriesLuuk Looman
T-173De HofpoortertjesLichelle ZevenhovenEllen NeuvelGideon Lansbergen.
T-177Minkema over 9000>Cyriel MuthertJelle BalkConrad Balzer
T-181BiJaJoBianca Six DijkstraJan-Peter ElkhuizenJoost Six Dijkstra
T-185Minkema 3 !!!Mark PelsBjarne DijkstraJustin Barnar
T-186Minkema 5Tessa BoogaardtMarco van DrogenbroekTabitha Bruin
T-187Minkema 4Pim CleijpoolMarc RoesMartijn de Ridder
T-188Kalsbeek Schilderspark 3Charlotte de HeijMartijn van OmmerenMatthijs Beil
T-189Kalsbeek Schilderspark 2Lennard van DamLieke LafleurIrene de Koning
T-190Kalsbeek Schilderspark 1Jitse VeermanHan KoebruggeLana Veldhuis
T-191Kalsbeek Schilderspark 04Schutter JuliaMaarten WesterduinMargot Lamotte
T-192Kalsbeek Schilderspark 05Joëlle EngelGijan KoedoodDaan Velner
T-193Stichting Semmy 1Hetty StegemanErik van BommelFrank Epping
T-194Valk-Bouman-LaanVeronique Donia NotaWilmar de Valkfrank van der Laan
T-195Woerden Werkt aan de WinkelEdward TuheteruBob DuindamVictor Molkenboer
T-196Team ZwartenbolRuben ZwartenbolTom ZwartenbolJos Zwartenbol
T-197Minkema 7Bjorn RuiterSten RoelofsRoel Sluijsmans
     
Businesstrio’sTeamZwemmerFietserLoper
B-101LKG 2Hanny BrandRianne HoogervorstChris van Stam
B-102LKG 3Kim van EijkAnita van der Born – StamPaula Eikelenboom
B-103LKG 1Arie BeukersMarieke KompierLuuk Kastelein
B-104(g)AANAstrid BruinsmaAnouk BaarsNicole Bakker
B-105IG&H: Won’t get better than this!Evelien KipXander SchelfhoutTim Tolboom
B-106Advizeur niet zoWalter KienArvid GlerumRemon Balster
B-107IG&H 5Allard SluiterInge PullesJosefine Tesser
B-108Jumbo DC Woerden 2   
B-109Les DebutantsYvonne DiepenbroekAnne van der MeulenLars Jorritsma
B-110ReypenaerRien van den WijngaardRob van NiersenRianne van Doorn
B-111Reypenear VSOPJacqueline van ZweedenCharley van ‘t LevenBrigitte ten Voorde
B-112IG&H 4   
B-113Van der Tol SchilderwerkenXantha van der Tol-de KnijffMarcel van der TolSven van der Tol
B-114VeldhuijzenCampfensKevin van DoornMike SmuldersNick Bos
B-115Grant Thornton WoerdenOlivier van SchieJochem GottmersBert de Baas
B-116APG Team 1Martijn BusscherMachiel BultAlwin Oerlemans
B-117APG Team 2Jan FokkensPim BolhuisMaurits Dalm
B-118APG team 3Stephan RoesJoost SlabbekoornClaudia Kruse
B-119APG team 4 – CreditsKay MennensHerman SlooijerChris Kruthoffer
B-120Kromwijk ElektrotechniekFrans SnelEdwin KleiwegMark den Boer
B-121Medical Workshop   
B-122Jumbo – SemmyYvonne SnelJohn EmmerikPaul Bremer
B-123Team 2   
B-124APG team 5Roelof GoudswaardWim Henk SteenpoorteMirelle Huiberts – de Vries
B-125Groenendijk BedrijfskledingTeo BoerMarien GroenendijkPeter Buijt
B-126Midas Broodjes & BurgersRonald van MaurikWilfred VerhagenWilfred Verhagen